Hakkımızda

Theinspage olarak temel hedefimiz ilham vermek, öğrenmek ve öğretmektir. İlham vermek, teknik teorik konularda bilgi edinmenizi sağlamak ve kolay yoldan sonuca ulaşmanız için doğru bilgiyi size en kısa yoldan sunmaya çalışmaktayız. Farklı içerik kategorileri ile kendinize yönelik bir parça ilham bulabileceğinize eminiz.

Ekip

Abdurrahman İLBEYLİ (Kurucu/Editör)
Abdurrahman İLBEYLİ (Kurucu/Editör)

Merhaba. Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Elektrik-Elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Yazılıma ve donanıma olan ilgim beni mühendisliğe yönlendirdi. Teorik ve teknik bilgide belirli bir yeterlilik düzeyine sahibim. Eğitim hayatımın bir yansıması olarak, bilgileri paylaşıp yenilerini edinmek için Mert ile Theinspage.com kurduk. Hedefimiz bilginin de iyilik gibi paylaştıkça çoğaldığını kanıtlamak.

Mert KÜTÜKÇÜ (Kurucu/Editör)
Mert KÜTÜKÇÜ (Kurucu/Editör)

Merhaba,ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi,Elektrik-Elektronik mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.Edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri paylaşmaktan keyif alan yapımız bizi bu platform’u kurmaya teşvik etti, geleceğe insalık için umutla bakan,vizyon sahibi, geniş görüşlü bireyler olarak hedefimiz bilgiyi ve tecrübeyi olabildiğince yayıp, önemlerini herkese göstermek.